Aktuálne počasie

<<
>>
dnes, utorok 2. 3. 2021
jasná obloha 12 °C 0 °C
jasná obloha, juhozápadný vánok
vietorJZ, 0.37m/s
tlak1034hPa
vlhkosť43%

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 4
DNES: 8
TÝŽDEŇ: 995
CELKOM: 614783

Zaujímavé odkazy

Spiš z neba

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

Testovanie na COVID-19

Typ: ostatné | náš tip
odberné miestoVážení spoluobčania,
v sobotu 6. februára a v nedeľu 7. februára bude prebiehať testovanie občanov na COVID-19 v priestoroch ZŠ Švedlár, ako to bolo aj minulé testovanie. Testovať sa bude v zmenenom čase a to od 8:00 do 18:00 hod. Od 12:00 do 13:00 hod. bude prestávka pre personál. Testovanie je pre všetkých občanov, ktorí sa chcú otestovať a potrebujú certifikát.

Od pondelka 8. februára sa otvoria materské školy a prvý stupeň základných škôl. Testovanie mladších žiakov nebude povinné, avšak otestovaný musí byť jeden z ich rodičov a učitelia. Preto žiadame rodičov týchto žiakov, aby sa zúčastnili testovania v záujme vzdelávania svojich detí priamo v škole .

Ak sa rodič rozhodne, že sa nebude testovať, a dieťa nebude môcť nastúpiť do školy, ostáva v dištančnej forme, rodičom však nebude v tomto prípade preplácaná OČR.

Vstup do areálu školy bude cez bránu pri kostole, viď foto. Zo strany od školskej bytovky bude východ pre otestované osoby.

V súvislosti s testovaním žiadame majiteľov motorových vozidiel aby neodstavovali vozidlá po miestnych komunikáciách a tiež pred bránami školy, lebo zdržanie každého testovaného bude cca pol hodiny + čakacia doba. Najvhodnejšie je prísť na testovanie bez motorového vozidla.

Prosíme občanov o trpezlivosť pri čakaní na testovanie a dodržiavanie odstupov.

odberné miesto


Vytvorené: 21. 1. 2021
Posledná aktualizácia: 4. 2. 2021 15:30
Autor: Mgr. Zuzana Klimková